Batohy

Nejprodávanější

11 položek celkem
BATOH FARG BAG
1 690 Kč –25 %
1 267 Kč
8595564800521
BD17152V20V
Novinka
1 399 Kč
481551
BD20204L15V
Novinka
1 199 Kč
481542
BE1706G19T
Novinka
1 999 Kč
481566
BB1719L12L
Novinka
699 Kč
481575

Rádi připravujete nejrůznější společné akce s rodinou či přáteli, které se konají v přírodě? Jistě sami víte, že je neustále potřeba spousta věcí, které jsou nutné. Nutné je si všechny nezbytnosti zabalit s sebou a mít neustále při sobě. Ideálním řešením jsou batohy a tašky, které také najdete v naší nabídce. Nevíte, jaký batoh nebo tašku správně zvolit na rodinný výlet? Neváhejte a nečekejte na nic, do naší nabídky jsme pro Vás připravili hned několik takových zavazadel, do kterých se vejde všechno potřebné, co na cestách nesmí chybět. Potřebujete objemné zavazadlo, které pojme všechno, co musíte na cestě s sebou pokaždé mít? Nahlédněte do naší nabídky, do které jsme pro Vás připravili vysoce kvalitní batohy a tašky, které zaručeně oceníte.

Batohy a tašky značky Prima

Hledáte opravdovou kvalitu, na kterou se budete moci spolehnout i několik tisíc kilometrů od Vašeho domova? Inspirujte se naší nabídkou, do které jsme pro Vás zařadili batohy a tašky od značky Prima. Těšit se můžete na spoustu kvalitních produktů a vybírat si můžete z celé řady produktů, na výběr pro Vás máme nejrůznější provedení, velikosti a barvy. Jsme si jisti, že z naší nabídky si vybere každý a potěšíme i ty náročnější zákazníky. Inspirujte se naší nabídkou, ve které níže vidíte batohy a tašky, nyní se však na ně vztahují zajímavé slevy, využijte toho!

Kvalitní batohy a tašky za přijatelné ceny

Sháníte opravdu kvalitní a spolehlivé tašky a batohy, na které se budete moci opravdu spolehnout a to i hodně daleko od domova? Inspirujte se naší nabídkou, ve které najdete zaručeně přesně to, co hledáte. Navíc se nemusíte bát vysokých cen, u nás pořídíte kvalitu za přijatelné ceny! Přemýšlíte, do čeho naskládáte věci potřebné pro Váš rodinný výlet? Pokud se obáváte, že nemáte vhodná zavazadla, která by všechny potřebné produkty pojala, doporučujeme Vám nahlédnout do naší nabídky, kde máte k dispozici výběr z batohů nebo tašek. Vybírat můžete z desítek různých typů, barevných variant a také velikostí. Připravili jsme pro Vás produkty od známé značky Prima, od které můžete očekávat opravdu vysokou kvalitu.

Outdoorové tašky a batohy vhodné na výpravy

Máte rádi dobrodružství v přírodě s rodinou či přáteli? Pokud ano, jistě sami nejlépe víte, že je důležité vybírat opravdu kvalitní produkty. Pokud se právě vybavujete nebo chystáte na různá dobrodružství, doporučujeme Vám nahlédnout do naší nabídky, do které jsme pro Vás zařadili batohy a tašky, které pojmou spoustu potřebných věcí, které potřebujete mít neustále s sebou na cestách. Nenechte si ujít naši nabídku, kterou si můžete prohlédnout z pohodlí Vašeho domova.