Dekové spacáky

Vyrážíte často na výlety pod stan nebo jezdíte na chatu či chalupu, kde nemáte peřiny a nevyspíte se pohodlně v klasickém mumiovém spacím pytli? Pro takové situace jsou nejlepší dekové spacáky, které pořídíte právě u nás. V naší nabídce naleznete komfortní a pohodlné typy, které jsou mezi zákazníky oblíbené. Výhodou tohoto druhu spacáků je, že si je můžete celé rozepnout a použít je jako klasickou deku, kterou máte doma v posteli. U nás máte na výběr ze značky Prima, která je na trhu již několik let a má řadu oblíbenců, kteří jsou s tímto výrobcem spokojení. Využijte i výhodných cen, které jsme snížili až o 10%. Věříme, že si z naší nabídky vyberete a užijete si výlet či jiné radovánky.

Slevy na spací pytle dekové

Sháníte dekové spacáky za příjemné ceny? Tak jste u nás správně. Do nabídky jsme zahrnuli levnější typy, které jsou cenově dostupné pro každého zákazníka. Důležitý je pro nás spokojený zákazník, proto neustále zlevňujeme, abychom si získali stálé zákazníky, kteří se budou k nám vracet kvůli tomu, že nabízíme kvalitní zboží za nízké ceny. Vybírat si můžete i z různých barev, jako je modrá, šedá nebo zelená. U každého typu naleznete potřební informace, které jsou při výběru důležité.

Lehké spací pytle dekové

Chystáte se na výlet, kde musíte přemýšlet na využitým prostoru ve vašem zavazadle nebo batohu? My pro Vás máme dekové spacáky, které jsou složené v praktickém a malém obalu, který snadno uskladníte i do menších prostorů. Další výhodou námi nabízených spacích pytlů je, že mají nízkou hmotnost, která se pohybuje od 1,10 kg až po 2,10kg. Díky těmto výhodám si je můžete vzít i na cyklovýlety, při kterých si hodně rozmýšlíte, jak těžké věci si zabalíte, abyste neměli sebou zbytečně těžké věci.