Lyžařské helmy

Nejprodávanější

Helma Woox - Brainsaver Petroleum
1 799 Kč –26 %
Původně: 1 799 Kč  (–26 %)
1 332 Kč
1 položek celkem

Lyžařské helmy jsou nezbytnou součástí každého sjezdaře, pokud si vyjede na svah dvakrát do roka nebo je tam každou svou volnou chvilku, tak je nezbytná v každém případě. Úrazy hlavy jsou na horách stále častým úrazem a bývají i nebezpečné a často přináší i trvalé následky. Chraňte sebe a své zdraví! Lyžařské helmy často zachránily život spoustě lidem! Do naší nabídky jsme pro Vás připravili vysoce kvalitní lyžařské helmy, neváhejte a inspirujte se naší nabídkou i Vy!

Stylové a bezpečné lyžařské helmy!

Chystáte se letos na hory? Měli byste však myslet na svoje bezpečí a ideálně se vybavit! Inspirujte se naší nabídkou, do které jsme pro Vás zařadili vysoce kvalitní a spolehlivé lyžařské helmy, které jsou navíc ke všemu stylové, takže na svahu jistě zazáříte! Myslete na svoje bezpečí při zimních aktivitách. Zdraví máme jen jedno, tak se nezapomeňte chránit ani na svahu! Do naší nabídky jsme pro Vás zařadili vysoce kvalitní a spolehlivé lyžařské helmy, které Vám maximálně ochrání.

Široká nabídka a super ceny!

Rozhodujete se, jestli letos pojede na hory? Proč ne? Měli byste však myslet na vhodnou výbavu a myslet při tom na svoje zdraví a bezpečnost. Zajímat by Vás měly hlavně lyžařské helmy, kterých v naší nabídce najdete opravdu mnoho. Vybírat si můžete z několika velikostí a barevných variant.