Pánské kalhoty

114 položek celkem

Pánské kalhoty

Vyberte si z naší pestré nabídky pánských kalhot. České značky Trimm, Rejoice a Crackonosh vám nabízejí pánské kalhoty nejrůznějších střihů, barev i materiálů. V této sekci naleznete výběr lyžařských, outdoorových, sofsthellových, ale také sportovních kalhot.  V neposlední řadě vybírejte z pánských volnočasových kalhot značky Rejoice v pestrých barevných kombinacích. Pánové, sháníte kalhoty, které Vám skvěle sednou a Vy se tak budete cítit spokojeně a uvolněně? Pokud jste ještě na takové nenarazili, určitě Vás nadchne naše široká nabídka, do které jsme zařadili právě pánské kalhoty a to hned ve více než 80-ti různých modelech. Zaručeně Vás překvapí i naše ceny, které se drží při zemi.

Zateplené pánské kalhoty

Zima je tu, jistě víte sami, že obyčejné plátěné kalhoty nebudou stačit, chtělo by to pánské kalhoty, které jsou přizpůsobeny do chladnějších podmínek. Právě takové jsou softshellové kalhoty, které se skvěle hodí do chladných podmínek, jsou odolné proti větru a vodě. Takže se nebudete muset bát, že byste mohli prochladnout. Do naší nabídky jsme zařadili pánské kalhoty od známých značek, jako je např. Crackonosh, Rejoice nebo Woox.

Pánské kalhoty ideální na hory

Chystáte se letos na hory s rodinou či přáteli? Měli byste zavčasu myslet na vhodný outfit, který Vás v žádném typickém zimním počasí nezklame. Do naší nabídky jsme pro Vás zařadili pánské kalhoty zimní nebo lyžařské. Právě teď je správný čas na pořízení vhodného oblečení na hory. Právě teď se totiž na spoustu skvělých kousků vztahují zajímavé slevy.

Pohodlné pánské kalhoty za super ceny

Pánové rádo nosíte při veškerých pracích na zahradě dlouhé nohavice? Chcete tak zabránit zraněním či se tak lépe chránit před klíšťaty a jiným hmyzem? Neváhejte a následujte nyní naši nabídku, do které jsme pro Vás zařadili vysoce kvalitní pánské kalhoty s mimořádnou slevou. Pánové, skvělou výhodou také je, že si můžete vybírat ze stylových variant, barev, i velikostí. Přesvědčte se na vlastní oči v naší nabídce, která Vám přináší spoustu možností.