Pánské softshellové kalhoty

9 položek celkem

Pánské softshellové kalhoty

Pánové, patříte mezi aktivní muže, kteří s rádi prochází v přírodě nebo rádi vyrazí s přáteli na tůry, i když venku nepanuje zrovna krásné a slunečné počasí? Tak právě pro Vás jsou určené pánské softshellové kalhoty, které naleznete v této záložce. Připravili jsme pro Vás různé druhy, které jsou vyrobeny z příjemných materiálů, které na sobě ani neucítíte. Jedná se o inovativní, jemně strukturovaný materiál, který Vám zajistí komfortní nošení. Nejen, že jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, ale dokonce se pyšní i svou funkčností.

Na jaké aktivity jsou tyto vhodné

Stále se rozhodujete, zda jsou pánské softshellové kalhoty vhodné právě pro Vás, když se věnujete například turistice? Ano, jsou. Jelikož se jedná o funkční kalhoty, jsou vhodné i na náročnější turistiku, ale i na lehké sportovní aktivity. Většina modelů má vysokou prodyšnost až 3.000 h/m2/24hod. Uplatnění tedy najdou v mnoha aktivitách všeho druhu.

Jedinečné vlastnosti

Nemáte ještě zkušenost s tímto oblečením? Chyba. Jestliže se věnujete turistice i za špatného počasí, kdy fouká vítr a nevíte, kdy se objeví déšť, tak právě pro Vás jsou pánské softshellové kalhoty vhodné. Jsou praktické, jelikož jsou větru odolné, voděodolné, ale zároveň jsou opravdu prodyšné a velmi pohodlné.