Pánské tříčtvrťáky

36 položek celkem

Pánské tříčtvrťáky

Patříte mezi sportovní typy a preferujete pohodlné oblečení, ve kterém se cítíte skvěle a sebejistě? V naší nabídce naleznete trendy pánské 3/4 kalhoty, které mají dobře padnoucí střih. Většinou mají muži rádi volnější oblečení, které je neomezuje v pohybu. Proto jsme do nabídky zahrnuli právě takové modely, které mají v pase natahovací gumu, která je pohodlná a lze si nastavit šířku v pase pomocí všitého pásku. Věříme, že si z pestré nabídky vybere každý muž.

Výrazné a pestré barvy

Pokud se nebojíte výraznějších barev, které Vás rozzáří, prohlídněte si zajímavou nabídku, která je plná krásných barev. K létu barvičky prostě patří, takže se nemáte čeho bát, že by jste měli na sobě pánské 3/4 kalhoty, které by nebyly in. Vybírat můžete i mezi vzory, které jsou například tvořené z kostek. Věříme, že Vás naše nabídka uspokojí a vyberete si model, který si v létě oblíbíte.

Praktické kapsy a pohodlný materiál

Vyrážíte na procházku nebo výlet a nechcete si brát na záda batoh, do kterého by jste uschovali drobnosti, jako je peněženka, mobil a klíče? Využijte prostorných kapes, které pánské 3/4 kalhoty mají. Díky skvělému střihu zaručují pohodlný, příjemný a volný pohyb. Většina modelů je vyrobeno z kvalitní bavlny, která je příjemná pro pokožku.

Pohodlné pánské 3/4 kalhoty vhodné pro práci i volný čas

Pánové, nejraději nosíte oblečení, ve kterém se cítíte pohodlně a dobře? Často si v teplejším počasí nevíte rady s tím, co si vzít na sebe při práci nebo o svém volném čase? Prohlédněte si naši nabídku, ve které naleznete pánské 3/4 kalhoty hned v desítkách různých provedeních, mezi kterými naleznete zaručeně ideální přímo pro Vás. Prohlédněte si z klidu Vašeho domova nabídku, která Vám zaručeně přijde vhod. Vybírat můžete z různých barev a velikostí. Nenechte se ničím omezovat a užívejte si svůj volný čas na zahradě nebo v přírodě v ideálním oblečení, které se hodí třeba na jaro či podzim. Nemusíte však pánské 3/4 kalhoty nosit pouze na ven, využijete je klidně i doma.