Peněženky

Nejprodávanější

Peněženka Moneta Simplum Purpurea
1 790 Kč –20 %
Původně: 1 790 Kč  (–20 %)
1 432 Kč
1 položek celkem

Potřebujete u sebe neustále mít nějakou hotovost? Nemáte rádi robustní peněženky, které se nevejdou ani do kapsy? Neváhejte a inspirujte se právě naší nabídkou, do které jsme pro Vás zařadili hned několik značkových peněženek, které Vám zaručeně budou vyhovovat. Vybírejte si kvalitní peněženky značky Rejoice, kterých jsme pro Vás připravili spoustu, takže si vyberete i Vy. Do peněženky se vejde i spousta dalších nezbytných záležitostí, jako je občanský průkaz, kreditní karty a mnoho dalšího. Peněženky mají praktické přihrádky na drobné mince.

Značkové peněženky

Nechcete už vsázet na levné a obyčejné peněženky, které nic nevydrží? U nás si můžete pořídit vysoce kvalitní peněženky, které jsou značkové a navíc levné, posuďte sami. Vybírat si můžete peněženky v různých barevných provedeních a také z různých velikostí. Je jen a jen na Vás, co přesně potřebujete. Jsme si jisti, že si na své přijde naprosto každý. Je jasné, že každý u sebe neustále potřebuje nosit důležité doklady a peníze, avšak je potřeba je mít ukryté pohromadě na jednom místě, aby se neztratily. Inspirujte se naší nabídkou, do které jsme pro Vás připravili značkové peněženky, které Vás po žádné stránce nezklamou.

Peněženky dámské

Dámy, sháníte peněženky, které budou mít skvělý vzhled a ukryjete do nich vše potřebné a důležité? Pokud jste ještě žádnou takovou peněženku nesehnala, určitě se podívejte do naší nabídky, do které jsme pro Vás zařadili celou řadu peněženek, které jsou dle vzhledu přímo ideální pro dámy či slečny. Potřebujete nosit své úspory neustále s sebou, ať už se chystáte kamkoliv? Pokud jste ještě nesehnali kvalitní peněženku za přijatelnou cenu, zaručujeme Vám, že v naší nabídce naleznete peněženku přesně podle Vašich představ. Pokud máte rádi spíše sportovní styl a spoléháte na praktičnost, naše nabídka je určená přímo pro Vás. Inspirujte se naší nabídkou, kde naleznete špičkové peněženky od značek, jako je např. Prima nebo Rejoice.

Stylové peněženky pro muže

Pánové, potřebujete vyměnit starou peněženku za nějakou novou modernější? Doporučujeme Vám nahlédnout do naší nabídky, ve které naleznete značkové peněženky za přijatelné ceny. Neváhejte a prohlédněte si naši aktuální nabídku, ve které naleznete peněženky určené přímo pro muže. Vybírat si můžete z různých barev a provedení. Těšit se můžete na produkty od značek, jako je Prima nebo Rejoice. Prohlédněte si naši nabídku z pohodlí Vašeho domova a vyberte si přesně podle Vašich představ.