Péřové spacáky

Patříte mezi outdoorové nadšence? Pokud ano, tak právě pro Vás jsou ideální péřové spacáky. Toužíte po spacáku, který si zachová své teplotní parametry i po mnoha letech používání, zaručeně si zvolte tento typ spacího pytle. Pokud s ním budete správně zacházet, nedojde u něj ke ztrátě hřejivosti, jako je to u spacích pytlů, které jsou vyrobeny z umělých vláken, která mohou po čase slehnout, Péřové spacáky jsou stále více oblíbené u outdoorových nadšenců, ale i lidí, kteří vyráží na občasné výlety pod stan. Přesvědčte se o skvělých vlastnostech sami a věříme, že si je prostě zamilujete, jelikož Vás už nikdy nepřekvapí chladné ráno.

Nabídka levných péřových spacích pytlů

Jelikož se péřové spací pytle řadí mezi dražší, snížili jsme pořizovací ceny. Chcete nakoupit toto zboží výhodně a za příjemnou cenu? Kdo by asi nechtěl, že? Aby byl Váš nákup výhodný, připravili jsme různé akce, díky kterým ušetříte a nakoupíte výhodně. Kvalita tohoto druhu spacáků se určuje podle toho, kolik obsahují prachového a draného peří, kterým jsou vyplněné. Údaje jsou udávané procentech. Potřebné informace naleznete u každého produktu, který obsahuje naše nabídka.

Proč zrovna péřový spacák?

Ještě nejste rozhodnuti, pro jaký typ se rozhodnete? Péřové spacáky nabízejí hned několik kladných které Vás přesvědčí k jejich koupi. Hlavní kladnou vlastností je vysoká hřejivost, jelikož je výplň tvořena peřím, které má vysoký stupeň hřejivosti, takže si je budete moci vzít i do nižších teplot a nepřekvapí Vás chladná noc. Mezi další výhody se dají zařadit například praktické doplňky, jako je krycí léga, která je okolo zipu a eliminuje tepelné ztráty. Některé typy mají praktické kapsičky, díky kterým můžete mít u sebe například doklady, které byste neradi ztratili.