Sluneční brýle

Nejprodávanější

Sluneční brýle Luceo Bambusa Ater
999 Kč –25 %
Původně: 999 Kč  (–25 %)
749 Kč
Sluneční brýle Luceo Aura
799 Kč –26 %
Původně: 799 Kč  (–26 %)
591 Kč
Sluneční brýle Radiatus Aura
1 050 Kč –26 %
Původně: 1 050 Kč  (–26 %)
777 Kč
Sluneční brýle Woox - Contrasol Varius
590 Kč –26 %
Původně: 590 Kč  (–26 %)
437 Kč
Sluneční brýle Woox - Antilumen Varius
699 Kč –26 %
Původně: 699 Kč  (–26 %)
518 Kč
5 položek celkem

Užívat si venku krásného slunečného počasí je jednou z nejsmysluplnějších činností na této planetě. Trávíme-li svůj čas na sluníčku aktivním způsobem, jen těžko se obejdeme bez pořádných slunečních brýlí. Místo nekvalitních brýlí si pořiďte raději outdoorové sluneční brýle ověřené české značky Relax. Vybírejte ze široké nabídky od elegantního stylu po sportovní vzhled. Outdooria.cz vám nyní nabízí škálu krásných, ale hlavně funkčních dámských i pánských slunečních brýlí pro všechny příležitosti. Inspirujte se naší nabídkou, do které jsme pro Vás připravili sluneční brýle dámské, pánské i unisexové.

Sportovní sluneční brýle pro každého

Rádi sportujete a to za každého počasí? Pro každý případ je však důležité myslet na důkladnou ochranu a tím pádem i na vhodné doplňky, kterými jsou např. sluneční brýle. Do naší nabídky jsme připravili celou řadu modelů, které jsou sportovní, ale i elegantní, takže si vyberete pro každou příležitost. Inspirujte se naší nabídkou a využijte i spousty zajímavých slev. V naší nabídce pro Vás máme sluneční brýle různých provedení a barev, vybírat si můžete i barvy skel.

Sluneční brýle za skvělé ceny

Pokud právě sháníte vhodné sluneční brýle, určitě stojí za to se mrknout do naší skvělé nabídky, která pro Vás přichystala mnoho zajímavých slev. Z naší nabídky si můžete sluneční brýle vybírat celá rodina. Určitě si vyberete a navíc díky slevám nakoupíte velmi výhodně. Také si myslíte, že ochrana očí před slunečním zářením je opravdu důležitá? Myslíte si správně, oči máme přece jen jedny, tak je důležité si je chránit. Do naší nabídky jsme pro Vás zařadili sluneční brýle sportovní i elegantní. Vybírat si můžou dámy i pánové, naleznete u nás i modely, které jsou unisex a jsou určeny přímo pro sport. Vybírejte si z desítek modelů, přičemž si můžete vybírat z různých barev skel či obloučků. Následujte naši nabídku a chraňte svůj zrak se stylem.

Stylová ochrana pro Váš zrak

Zrak je nezbytné si neustále chránit, proto je důležitý výběr slunečních brýlí. Při výběru je důležité dbát především na vysokou kvalitu, na které je opravdové spolehnutí. Neváhejte a prohlédněte si naši aktuální nabídku, do které jsme pro Vás zařadili exkluzivní modely dámských a pánských slunečních brýlí. Vybírat si můžete z desítek různých modelů v dámském i pánském provedení. Navíc se můžete těšit na exkluzivní slevy ve výši až 20%.