Třísezonní spacáky

Sháníte spací pytel, který budete moci využít od jara do podzimu? Neváhejte a inspirujte se v této kategorii, ve které naleznete třísezónní spacáky. S těmito spacáky Vás nemůže překvapit žádný náhlý ranní mrazík na Vašich dobrodružných výpravách. Pokud chcete kvalitu za přijatelné ceny, jste ve správný čas na správném místě! Připravili jsme pro Vás do naší nabídky vysoce kvalitní třísezónní spacáky, které Vám zaručeně budou zcela vyhovovat i desítky kilometrů od Vašeho domova a budete si v nich připadat skoro jako ve své posteli. Tento typ se řadí mezi nejoblíbenější druhy spacích pytlů. Jejich konstrukce je ideální do chladnějších prostředí. Konstrukce je totiž dvouvrstvá s izolací, takže se nemusíte obávat i mírných mrazíků.

Vysoce kvalitní třísezónní spacáky Prima

Chystáte se v nejbližší době na aktivity, jako je třeba kempink, treking nebo nějaká vysokohorská turistika? Třísezónní spacáky se řadí mezi ty nejuniverzálnější a jsou ideální do chladnějších nocí na jaře a na podzim. Využijete je však i při chladnějších nocích v létě. Tyto spacáky Vám zaručují kombinaci nízké hmotnosti, skladnosti a zároveň přívětivé izolace. Většina modelů se vyrábí ve tvaru mumie a pro izolaci se používají dutá vlákna, mikrovlákna nebo peří. Dutá vlákna na rozdíl od mikrovláknům mají větší životnost, ale hůře se balí. Pokud se tedy chystáte od jara do podzimu na pravidelné výlety s rodinou či přáteli a sháníte ideální spacák, pro tento případ se hodí nejvíce třísezónní spacáky.

Spolehlivé spacáky i do mírných mrazíků

Ještě nemáte vybraný třísezónní spacák? Vybírat si můžete ze široké škály barev, zipů, délek, materiálů, konstrukce či izolace. Těšit se můžete na spacáky od známé značky Prima, tak neváhejte a vyberte si ten pravý i Vy! Užijte si kempování nebo výlet opravdu naplno a nenechte se omezovat nepříznivými teplotami. Plánujete si v brzké době nějaký zajímavý výlet s rodinou nebo přáteli? Nenechte se ni čím omezovat! Pokud se obáváte nižších teplot nad ránem, už nemusíte! Přesně do takového období jsou třísezónní spacáky jako stvořené. Váš výlet si tak budete moci užívat téměř za každého počasí a nic Vás nezastaví! Buďte připraveni do každé situace a užijte si společná dobrodružství naplno!

Spolehlivé spacáky Prima 100% skladem

Jste akční a milujete různé výpravy do přírody? Pokud ano, zaručeně byste měli myslet především na kvalitní vybavení, bez kterého se tyto akce nedají obejít. Doporučujeme Vám nahlédnout do naší nabídky, která je velmi bohatá. V této kategorii naleznete třísezónní spacáky, které využijete od jara do podzimu. Neváhejte a prohlédněte si naši aktuální nabídku, která je lákavá a obsahuje spoustu kvalitních produktů za přijatelné ceny.