Zimní spacáky

Chystáte se na výlet a počasí Vám už moc nepřeje? Neváhejte a inspirujte se naší lákavou nabídkou, do které jsme pro Vás zařadili zimní spacáky, které Vás ochrání i v extrémních teplotách. Vybírat si v naší nabídce můžete z různých velikostí a barevných variant a spousty dalších parametrů, které jsou pro výběr velmi důležité. Spacáky jsou velmi lehké, avšak optimální k tomu, aby Vás ochránili za každé situace. Zimní spacáky Vás ochrání dokonce až do -32°C. Pořiďte si kvalitní spacáky, které mají jedinečně propracovaný tvar bočnice. Uvnitř spacáku je opravdu velmi komfortní prostor ke spánku. Některé spacáky navíc mají uvnitř praktickou kapsičku, do které si můžete ukrýt cennosti, které máte právě u sebe. Spacáky z naší nabídky mají další skvělou výhodu, kterou jsou kompatibilní zipy, díky kterým se dají všechny spací pytle PRIMA spojovat. Už Vám nebude hrozit žádné probuzení zimou. Neváhejte a následujte naši nabídku, ze které si zaručeně vyberou i ti náročnější zákazníci.

Komfortní zimní spacáky se slevou až 24%

V naší nabídce naleznete zimní spacáky Prima řady XP, které jsou naší nejvyšší třídou, která je kvalitně ušitá českými švadlenami do speciálního 3D prostorového tvaru, který dokonale umožňuje využít excelentních vlastností izolace. Inspirujte se naší nabídkou, ať už se chystáte i do extrémních podmínek, které jsou např. v horách obvyklé. Nedovolte, aby Vám počasí pokazilo plány. Následujte naši lákavou nabídku a vybírejte si zimní spacáky, které jsou vyrobeny od kvalitní české značky Prima. Pořídit si nyní tyto kvalitní značkové spacáky můžete se slevou až 24%. Všechny pro Vás máme skladem, takže jsou připraveny k rychlé expedici.

Poctivé zimní spací pytle pro nocleh v mrazu i vlhku

Chystáte se každou zimu na chalupu nebo jakoukoliv jinou dobrodružnou výpravu? Měli byste myslet na vhodné vybavení, kterým jsou třeba zimní spacáky, které jsou opravdu nezbytné. Prohlédněte si naši nabídku a inspirujte se opravdu špičkově kvalitními spacáky, které si zaručeně oblíbíte a nebudete je chtít už nikdy měnit.

Spacáky ideální i do nižších teplot

Plánujete neustále různé akční výpravy a nezastaví Vás ani nepříznivé teploty? Pokud ano, zaručeně byste měli myslet na ideální příslušenství, bez kterého se prostě neobejdete. Chystáte se v zimě na výlet a víte už dopředu, že budete potřebovat spolehlivý spacák? Pokud se bude výprava konat v podmínkách, které už nejsou tak ideální jako v létě, neváhejte a prohlédněte si zimní spacáky z naší nabídky, které jsou určeny přímo pro tyto podmínky.