SCILIF

Scilif SunFibre je speciální a lehce vodivé polymerní vlákno, se kterým jste v bezpečí i tam, kde běžné reflexní prvky nefungují. Tato technologie není totiž založena na reflexnosti, ale vyzařování vlákna si spouštíte a řídíte sami! 

Tato jedinečná technologie se čím dál více stává součástí ochranného vybavení pracovníků, nebo sportovců, kteří se pohybují ve snížené nebo žádné viditelnosti. Mezi takové výrobky patří především ochranné vesty, popruhy nebo batohy.

Klíčovým prvkem technologie Scilif SunFibre  jsou vlákna, s aktivním vyzařováním do všech stran (360°), které jsou vidět až na vzdálenost 5 kilometrů. Součástí technologie je kontrolní jednotka, díky které si můžete přepínat režim svícení, a kontrolovat stav nabití jednotky, která funguje s d akumulátorem Li-Ion, který lze opakovaně dobíjet.

Vlákno je uloženo v jakémsi textilním obalu - paspuli, která zvyšuje odolnost a umožňuje jeho snadné přišití na oděvy. Paspule Scilif SunFibre jsou lehké, mechanicky odolné, omyvatelné a vysoce flexibilní. Jejich výhodou je paralelnost, ohebnost, lehkost. 

 

Cena

4753290
14753290
3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem